Series 2 Race 8 – Final Results

[googleapps domain=”docs” dir=”spreadsheet/pub” query=”key=0AjQp8hoX92k3dHJxQllVTDVxVHllZ3U2aDRaTVZ4VEE&single=true&gid=9&output=html” width=”471″ height=”300″ /] Download PDF

Series 1 – Overall Results

[googleapps domain=”docs” dir=”spreadsheet/pub” query=”key=0AjQp8hoX92k3dEJmWkdGTU5veUYwdkttVVJEWnhXaFE&single=true&gid=0&output=html” width=”471″ height=”300″ /] Download PDF

Series 2 Race 7 detailed results

[googleapps domain=”docs” dir=”spreadsheet/pub” query=”key=0AjQp8hoX92k3dHJxQllVTDVxVHllZ3U2aDRaTVZ4VEE&single=true&gid=8&output=html” width=”471″ height=”300″ /] Download PDF

Series 2 Race 6 detailed results

[googleapps domain=”docs” dir=”spreadsheet/pub” query=”key=0AjQp8hoX92k3dHJxQllVTDVxVHllZ3U2aDRaTVZ4VEE&single=true&gid=7&output=html” width=”471″ height=”300″ /] Download PDF

Series 2 Race 5 detailed results

[googleapps domain=”docs” dir=”spreadsheet/pub” query=”key=0AjQp8hoX92k3dHJxQllVTDVxVHllZ3U2aDRaTVZ4VEE&single=true&gid=5&output=html” width=”471″ height=”300″ /] Download PDF

ACYC Series 2 Race 5

Series 2 Race 5 Results   Boat Skipper Class Place Aqua Mig Wehrle C 1 Govoka Sailing Kirill Stashevskiy C 2 Dek Talay Konstantin Maximol C 3 Iruvai Mark Horwood C 4 Windstar Peter Woods R 1 Blue Jay Jay Jarvis R 2 Hurricane Alan Carwardine MH 1 Java Roger …

Series 2 Race 2 detailed results

[googleapps domain=”docs” dir=”spreadsheet/pub” query=”key=0AjQp8hoX92k3dHJxQllVTDVxVHllZ3U2aDRaTVZ4VEE&single=true&gid=3&output=html” width=”471″ height=”300″ /] Download PDF

Series 2 Race 2

ASIA YACHT AGENCY  Series 2 Race 2 Results   Boat Skipper Class Place Fidgi Ket Mangklaseranee C 1 Govoka Sailing Kirill Stashevskiy C 2 Aqua Mig Wehrle C 3 Astraeus Bill Sax C 4 Dek Talay Constanstin Roman C 5 Iruvai Mark Horwood C 6 Hurricane Alan Carwardine MH 1 …

Club Series 2 Race 1 detailed results

[googleapps domain=”docs” dir=”spreadsheet/pub” query=”key=0AjQp8hoX92k3dHJxQllVTDVxVHllZ3U2aDRaTVZ4VEE&single=true&gid=0&output=html” width=”471″ height=”300″ /] Download PDF

Club Series 2 Race 1

    Series 2 Race 1 Results Boat Skipper Class Place Aqua Mig Wehrle C 1 Fidgi Ket Mangklaseranee C 2 Iruvai Mark Horwood C 3 Astraeus Bill Sax C 4 Moya Hin Peter Jones R 1 Babe Mark Mizner R 2 Hurricane Alan Carwardine MH 1 Moto Inzi Roger Kingdon …